Shtepi Me Qera 2020

Është totalisht i mobiluar dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë. Ambjenti e mobiluar. Tirana is 26 km from the apartment, while Durrës is 10 km away. Japim apartamente me qera ne tirane. Shtepi me qera vlore offers accommodation in Vlorë, 1 miles from Kuzum Baba and 1. Pernenat 13 Maj, 2020 166. Shtepi me qera - Jepet apartament dupleks me qera 3+1. Hera e Pare qe Jepet me Qera - Apt 2+1 +2WC+3 Ballkone me Çdo gjë te re , Ndërtesë e 2020 Me arkitekt , me veshje kapod. Apartamente me qera ditore. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Informacioni Shtesë. 2+1 Per 5 persona maksimalisht. Shtepi me qera - Tirane. Jap-Marr Shtepi me Qera, Tiranë, Shqipëri. 📍Vendi: Lagja 8 Shkurti. Shto në listën e krahasimit. 1,071 likes · 8 talking about this · 3 were here. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 21 dhjetor i qyteti studenti rruga 5 maj shkolla e baletit kodra e priftit vilat gjermane pallatet agimi kodra e diellit astir vila l don bosko spitali amerikan 3 pallatet cabej tregu elektrik shtepi me qera vore rruga bardhyl green city 1+1 yzberisht kompleksi gener 2 shtepi 180 mij lek shtepi me qera riza cerova pjeter bogdani. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. The apartment has a flat-screen TV. Elbasanit. 0692448606. Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-22d) Me Qira 217-22d 225 €. Radhime, Vlore. Jepet me qera Hotel ne Ksamil. Doté d'un parking privé gratuit, il se trouve à 30 km de Vlorë. The nearest airport is Tirana International Airport Mother Teresa Airport, 14. This air-conditioned holiday home is fitted with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. shtepi me qera rent home. 12/07/2020. 1+1 deri n 250-280 mije lek. 00: Kati: 2: Qyteti - Zona : Tirane - Don Bosko: Adresa : Rruga Don Bosko - Harta: INFO : Data: 08/09/2021 15:58 Post ID: 44014 Lexime 149: Dergo Mesazh. Gjithcka është e mundur nëse beson tek njerëzit e duhur!. Shtepia jepet me qera e pamobiluar pervec bufese se kuzhines. Shtepi Pushimi ne Radhime. Nuk ka të dhëna. 03/06/18 9:50. Kontakt: 0695307154. Apartament per qera ne Sarande. Nese deshironi qe te jete i mobiluar cmimi eshte 15. Apartament Modern me qera ditore tek rr. Me Qira 419-16S 180 €. Shtepi me qera. 30000 leke. Immobilienscout24 shquhet ne gjermani per ofertat e gjera te shtepiave dhe thjeshtesia ne gjetje. Stokholmi, kryeqyteti suedez, konsiderohet si më i vështiri për të marrë shtëpi me. SarandaWeb. Shtepi me qira në Prishtinë, lagjen NIC. Apartamenti eshte i oragnizuar ne: Sallon, kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Cmimi 300 euro. Tirana is 16 miles from the apartment, while Durrës is 6 miles away. Shtepi me qera ne qender te qytetit te sarandes tek 15 kaci ne sarande. Në katin e 9-të të një pallati 10-katësh, shtepi me qera Selvia , 2+1+2 me sipërfaqe totale 120 m². Shtëpi me qera! Përshëndetje nëna! Uroj të jeni mirë. 488 likes · 22 talking about this. Qyteti ku nuk gjeni dot shtëpi me qera. Add to Favorites. Send a message for check-in dates, to know. Shtepi me qera - Tirane. Shtepi me qera. Shtepi druri me qera - Radhime , Vlore is on Facebook. Zona mjaft e qete dhe familjare. 2 + 1 house for rent behind the US embassy qamil guranjaku street Price 300 euros. Located in Golem, Shtepi me qera Golem offers accommodations with a balcony and kitchen. Tirana is 16 miles from the apartment, while Durrës is 6 miles away. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera 2020,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep. Tel mob (044) 735-028. Apartament me qera ditore ne qender te Tiranes. Nese deshironi qe apartamenti te jete bosh cmimi eshte 10. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju. Jepet shtepi private me qera 1+1, ne rrugen e Durresit, ne nje super lokacion, me oborr dhe parkim privat te garantuar. Shtëpi me qera! Përshëndetje nëna! Uroj të jeni mirë. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera,kategori,ose vendndodhje Tropojë,MerrJep. Me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - E arreduar me shumë shije dhe stil- Me parkim personal dhe një tarrac të shfrytëzueshme dhe panel diellor. Shto në listën e krahasimit. Shtepi me qera - Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2. Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu. Tirana is 26 km from the apartment, while Durrës is 10 km away. Hoteli ndodhet ne nje zone te qete, ideale per relaxim. Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. Jepet me qera per sezon turistik (Uje ftohte vlore ) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1. Raporto tek stafi. Cette maison de vacances climatisée comprend 2 chambres, une télévision à écran plat et une cuisine. Shtepi me qera - Tirane. Shtepi me qera 8 h · Ne shitje ambjent biznesi, tek Dogana 2020 ne nje nga rezidencat me te reja qe I bashkohet "Ish Sheshit Shqiponja" Mundesojme financim nepermjet bankes, pa patur nevoje per kolateralin tuaj!. Shiko Profilin Listo të gjithë titujt Mesazh privat Listo të gjitha njoftimet Visit Homepage 31. Hera e pare qe jepet me qera - apt 2+1 +2wc+3 ballkone me Çdo gjë te re , ndërtesë e 2020 me arkitekt , me veshje kapod. 000 leke te reja. Shtepia kufizohet nga nje truall i gjelberuar me sip 890 m2 dhe ka nje magazine 15 m2. Elbasanit) - Parket. Me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - E arreduar me shumë shije dhe stil- Me parkim personal dhe një tarrac të shfrytëzueshme dhe panel diellor. 6 miles from the apartment. Jepet me qera. 2+1 Per 5 persona maksimalisht. "Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. 08/08/2020. Përshkrimi. kondicioner. July 4, 2020 ·. E pozicionuar tek zona e Lagjes se re , prane "KMY" tek Muzeumi i Deshmoreve. Shtepi druri me qera - Radhime , Vlore is on Facebook. Kapaciteti 4 persona. Imobiliare-shtepi me qera ne ferizaj 2020. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Gjithashtu keni pranë një gjimnaz dhe një shollë 9-vjecare, linjën e. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Me te preferuarat. Tirana is 16 miles from the apartment, while Durrës is 6 miles away. The property is 19 mi from Vlorë, and complimentary private parking is featured. Ju lutem nese keni ose njihni dike, komentoni dhe ju shkruaj une. Shtepi me qera Tirane tek Pazari Ri , në katin e 4-rt të një pallati ekzistues, 1+1 me sipërfaqe 62 m². Përmbledhja javore Çelësi e punëve, real estate, makinave dhe mobiljeve për shtëpi. Llogaritje. Japim apartamente me qera ne tirane. Doté d'un balcon, le Shtepi me qera Fier est situé à Fier. Shtepi me qera - Tirane. Shtepi me qera Tirane tek Pazari Ri , në katin e 4-rt të një pallati ekzistues, 1+1 me sipërfaqe 62 m². qytet studenti rr 5 maji jap shpi me qera rruga xhanfize keko 150 mije leke shtepi me qera 3 1 spitali amerikan 2 150 mij lek ndarje qeraje 1+1 yzberisht stacioni trenit pallatet cabej 1+1 apartament bosh astir vila l delijorgji kompleksi fratari me qira fresk 2+1 bosh frosina plaku 2+1 ring center medreseja shtepi 150 mij lek 200 mije 2+1. 000 leke te reja. Përditësuar më September 24, 2020 at 10:43 pm. Apartamente 2+1 mobilim modern ballkon me pamje mbi det. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. 0694400107. Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. Agjensi Imobiliare - Shitje / Blerje / Qera. Kapaciteti 4 persona. 000 € Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni. Kerkim ne pasuri te paluajteshme me fjalet Shtepi me qera te selvia Agjensi imobiliare Tirane ne faqen e agjensise imobiliare RealEstate. Situated in Golem, Shtepi me qera Golem offers accommodation with a balcony and kitchen. December 9, 2020 ·. Cmimi 32000 lete te reja ne muaj. 00: Kati: 2: Qyteti - Zona : Tirane - Don Bosko: Adresa : Rruga Don Bosko - Harta: INFO : Data: 08/09/2021 15:58 Post ID: 44014 Lexime 149: Dergo Mesazh. Hera e pare qe jepet me qera - apt 2+1 +2wc+3 ballkone me Çdo gjë te re , ndërtesë e 2020 me arkitekt , me veshje kapod. Wohnungsboerse per oferta direkte nga privati te privati. Elbasanit) - Parket. 1,071 likes · 8 talking about this · 3 were here. Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji, ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. £ 800-00 ne muaj + billet e tjera Te interesuarit mund te kontaktojne Frank ne numrin 07868655987. Apartament 1+1 me qera afer fushes se Ali Demit ne Tirane. 000 € Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni. Vlerësimi0 / 5; Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 118 m² 600 Euro (Rruga Faik Konica, Rrg Elbasanit) Last Post By. Shtepi me qera. Apartament 1+1 😍😍. Në katin e 9-të të një pallati të ri te Stacioni i Trenit , me ashensor, jepet me qera shtepi 2+1+2 me sipërfaqe totale 96 m². Dergo Mesazh. Shtepi me qera Sarande, Sarandë. com/VizionPlusTVhttps://twitter. Pagesa : 30,000 Leke: Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Best real estate platform in Kosovo and Albania. 241 Shikime Total , 2 Shikime Sot. Zona në të cilë ndodhet ju ofron qetësi maksimale. 0688450111. Siperfaqa 84m2 Çmimi 70000 euro Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne […]. Është totalisht i investuar dhe i mobiluar në mënyrë moderne. 12/07/2020. eshte e pershtatshme per familjare per shoqeri. dreamalbania. Shtepi me qera Sarande. Në katin e 9-të të një pallati 10-katësh, shtepi me qera Selvia , 2+1+2 me sipërfaqe totale 120 m². Imobiliare-shtepi me qera ne ferizaj 2020. Shtepi me qera -Rent an apartament offers accommodations in Durrës, a 16-minute walk from Port of Durres and 3. L'aéroport international de Tirana, le plus proche, est implanté à 78 km. Shtepi me qera - Tirane. Shitet Apartament 1+1, Yzberisht, tek pallatet Cabej Apartament organizohet ne sallon +kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, si dhe nje ballkon. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. [10/03/19] Ka apartamente te lira 3+1 me 2 tualete 2 ballkone. Elbasanit) - Parket. Pershendetje nena, uroj te jeni mire sebashku me femijet tuaj. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Shtepi me qera. Tregu-shtepi me qera 2020 te brryli me qmim te arsyeshem. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Aparrament 2+1 me se i bollshem dhe super komode,,, 🤗🤗😍. Prona-dhe apartamente me qera. Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. 000 leke te reja. Adresa: Ne fillim te Komunes seParisit, prane rruges "Kosovareve", vetem 3min ne kembe nga Liqeni Tiranes!. Me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - E arreduar me shumë shije dhe stil- Me parkim personal dhe një tarrac të shfrytëzueshme dhe panel diellor. Zoti Soreca, dilni nga rezidenca ku jetoni sot, apo nga vila "Vlahutin" nëse jetoni aty e që paguhet me paret e qytetarëve europianë. Prane tregut industrial. Shtepi me qera - Tirane. Hera e pare qe jepet me qera - apt 2+1 +2wc+3 ballkone me Çdo gjë te re , ndërtesë e 2020 me arkitekt , me veshje kapod. Tel mob (044) 735-028. Me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - E arreduar me shumë shije dhe stil- Me parkim personal dhe një tarrac të shfrytëzueshme dhe panel diellor. Nuk e di kush mund tmë sygjeroj ndonjë shtëpi me qera tek zona e QSUT / Xhamlliku afërsisht 200euro. Pagesa : 30,000 Leke: Ambjenti: 3+1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 160. We speak your language! Shtepi me qera -Rent an apartament has been welcoming Booking. Jap shtepi me qera Shkoder 2+1 Ne Sheshin demokracia tek pallatet e reja Kati 8 ne ashensor Ndodhet ne qender te Shkodres me nje pamje te mrekullueshme dhe me te gjitha kushte e pajisjet brenda Preferohet te jene familjar dhe kohe stabel per te pakten 1 vit. Tregu-shtepi me qera 2020 te brryli me qmim te arsyeshem. Durres , ne Ish keneta lagjia 17 , Vincens Prinushi Jepet me qira objekt Banimi + Biznes 1000m2 te cilat 75m2 jan shtepi banimi 2+1 te kompletuara me te gjitha kushtet shtepiake dhe 230 m2 jam biznes i pershtatshem per supermarkete ose magazina te cilat kan hapsire te jashte 500 m2 parkim dhe 200m2 lulishte. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shtepi me qera. 04 m2 në katin e V-të banues. Apartament 1+1 me qera prane qendres "Globe" ne Tirane (TRR-513-19) November 07, 2020. Çajupi) Apartamenti organizohet korridor i cili ben shprendarjen ne: sallon +kuzhine, dy dhoma gjumi, si dhe nje tualet. Qyteti ku nuk gjeni dot shtëpi me qera. Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-22d) Me Qira 217-22d 225 €. Shtepi me qera - Tirane. Shtepi me qera. Apartament 1+1 me qera afer fushes se Ali Demit ne Tirane. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera 2020,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep. Shto në listën e krahasimit. Hera e Pare qe Jepet me Qera - Apt 2+1 +2WC+3 Ballkone me Çdo gjë te re , Ndërtesë e 2020 Me arkitekt , me veshje kapod. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Immobilienscout24 shquhet ne gjermani per ofertat e gjera te shtepiave dhe thjeshtesia ne gjetje. Ndodhet në katin e 1 banim, pallat i ri me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 85 m². Featuring accommodations with a balcony, Shtepi me qera Fier is set in Fier. 01/08/2020. Zona në të cilë ndodhet ju ofron qetësi maksimale. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera 12. Apartament Modern me qera ditore tek rr. Shtepia ka nje organizim si 2+1 me 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket , 1 tualet me dritare , 1 korridor , 1 post parkimi dhe nje oborr te vogel. Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. Elbasanit) - Parket. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera laprake 100 apartamente me qera durres shtepi me qera vlore kompleksi delijorgji shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera ali dem shtepi me qera per studente tirane. ambasador të heqë dorë për ca kohë nga kostumi i diplomatit, nga privilegjet, nga Rogneri dhe ish-Sheratoni dhe të marrë një shtëpi me qera. tvhttps://www. Jepet me qera 600 Euro, 120 M2, Property ID : 4231230 www. 6 miles from the apartment. Shtepi me qera ne Shqiperi. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Shtepia jepet me qera e pamobiluar pervec bufese se kuzhines. Dergoni sms cilat data i doni dhomat, per te ditur me saktesi cmimin e tyre, flm. 3 miles from Shtepi me qera -Rent an apartament. Shtepi me qera Gjiri i lalzit, Durrës. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te. Siperfaqe 1000 m² Çmimi 75. Apartament me qera ne Lungomare Vlore. Tirane ,Durres,. 00: Kati: 1: (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon+aneks kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Jepet me qera 600 Euro, 120 M2, Property ID : 4231230 www. Kerkimi i nje shtepie me qera, varet nga faktore te ndryshem si psh: te gjesh nje shtepi me nje dhome e kuzhine, eshte me e thjeshte se sa te kerkosh nje shtepi 4 dhoma e kuzhine; zona ku ju doni te jetoni e deri te cmimi qe ju mendoni te arsyeshem per nje shtepi. With free private parking, the property is 0. Shtepi me qera. Nuk ka njoftime të vizituara. Ambjenti e mobiluar. 604 likes · 1 talking about this. Shtepi me qera - Tirane. Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore. 000 leke te reja. E pozicionuar tek zona e Lagjes se re , prane "KMY" tek Muzeumi i Deshmoreve. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 📄Jepet me qera dyqan 66m2, ne pallat te ri gjashte katesh. com/albanianpazarhttps://facebook. - Me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - E arreduar me shumë shije dhe stil- Me parkim personal dhe një tarrac të shfrytëzueshme dhe panel diellor. com/VizionPlusTVhttps://twitter. INFO:0695300573. tvhttps://www. Kerkim ne pasuri te paluajteshme me fjalet Shtepi me qera te selvia Agjensi imobiliare Tirane ne faqen e agjensise imobiliare RealEstate. Kapaciteti 4 persona. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi vlore medreseja spitali amerikan 2 kodra e diellit rr 5 maji 2+1 yzberisht duplex me qera garsoniere ne astir 100 mij lek sheshi skenderbej rruga e kosovareve kmy yzberisht rruga ferit xhajko apartament bosh riza cerova kompleksi fratari pallatet cabej 1+1 shtepi me qera vore 2+1 bosh te 9 katshet me qera 1+1 durres fusha. Uji e drita 24h. Pranë hotel Florida, jepen me qira apartamente 15000lekë në muaj. Shtepi me qera. Bëhet fjalë për një prej qyteteve më të preferuara në botë nga turistët dhe jo vetëm. The apartment features a balcony, 1 bedroom, a living room and a well-equipped kitchen. 462 likes · 3 were here. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe apartament ne fier xhamlliku stacioni trenit hyrje me qera vlore shtepi me qera 3 1 qyteti studenti apartament bosh garsoniere 200 mije rruga 5 maj te 9 katshet shkolla e baletit jo agjensi rruga fortuzi kodra e priftit vilat gjermane gazionere me qera pallatet agimi kompleksi fratari pallatet cabej 1+1 200 euro kompleksi usluga. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. ndarje qeraje qytet studenti fusha e aviacionit apartament institut ndarje qeraje rr 5 maji ne durres pallatet e verdha kodra e diellit shtepi me qera pallatet cabej 1+1 rruga bardhyl garsoniere 1+1 150 mije leke shtepi me qera 3 1 pogradec rruga xhanfize keko jo agjensi. Shtepia eshte e mobiluar , me Tv, lavatrice dhe ajer te kondicionuar. Dergo Mesazh. Shtepi me qera. Përditësuar më September 24, 2020 at 10:43 pm. Nuk ka njoftime të vizituara. Banesa është gatshme për banim posedon nxemje qendrore , ashensor dhe vendparking të mjaftueshëm. Apartment & Condo Building. Cmimi per apartament fillon nga 245 euro/java. [10/03/19] Ka apartamente te lira 3+1 me 2 tualete 2 ballkone. Pershendetje nena, uroj te jeni mire sebashku me femijet tuaj. 189 likes · 14 talking about this. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe apartament vlore xhamlliku 1+1 yzberisht ndarje qeraje shtepi 150 mij lek pallatet cabej 1+1 kodra e diellit kompleksi fratari rruga bardhyl rruga e kosovareve kompleksi gener 2 pallatet e verdha 2+1 yzberisht rruga 5 maj mine peza vilat gjermane kompleksi magnet hyrje me qera vlore don bosko kthesa e kamzes garsoniere ne astir. Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate. Shtepi me qera ditore and hotels with relaxing facilities, motele te lira ne tirane albanian hotels hotel me ore ne tirane hotele dhe shtepi pushimi dhoma plazhi ne himare dhoma ditore tirane dhoma plazhi ne ksamil sarande dhoma plazhi bunec lista e hoteleve ne tirane hotel te 21 dhjetori tirane shtepi me qera ne sarande mobileri te perdorura hotele 15 mij lek nata apartamente me qera ditore. shtepi Shtepi Fellne kombi Atv bmw x5 Shtepi gavran T4 Iveco Me qera Golf4 golf 2 Shtepi Shtepia ne shitje Me qera shtepi me qera Pllaci Banesa me qera pula banes bandash shtepi me qira kultivator Me qira dardania gjith kosoven Viq shtëpi Villa Televizor Shporet Kuzhina Alfa shporet Golf 6 rakovic Qera PING PONG T5 Golf 4 Me qera Touran Termo. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera 12. Informacioni Shtesë. 0688450111. 2+1 Per 5 persona maksimalisht. Në katin e 5-të të një pallati të ri , jepet te kompleksi Delijorgji shtepi me qera Ka një sipërfaqe prej 70 m². 000 lek/muaj. Me 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Shtepia eshte e mobiluar , me Tv, lavatrice dhe ajer te kondicionuar. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi vetem pak metra nga plazhi ne Radhime. Data e publikimit. Tirana is 16 miles from the apartment, while Durrës is 6 miles away. Me te preferuarat. Gjithashtu keni pranë një gjimnaz dhe një shollë 9-vjecare, linjën e. Imobiliare-shtepi me qera ne ferizaj 2020. Ju lutem nese keni ose njihni dike, komentoni dhe ju shkruaj une. com/albanianpazarhttps://facebook. Shtepi me qera - Tirane. Immobilienscout24 shquhet ne gjermani per ofertat e gjera te shtepiave dhe thjeshtesia ne gjetje. Toka shkembehet edhe me nje apartament me te njejten vlere ne Tirane. Shtepi me qera - Jepet apartament dupleks me qera 3+1. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Me duhet nje shtepi me qera 1+1 ne Tirane. Shtepia ka nje siperfaqe prej 70 m2. Shtepi me qera. Djele, 12 Maj, 2019. Cmimi 32000 lete te reja ne muaj. Shtepi druri me qera, 150 metra large detit. Shtepi me qera Ditore. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. Apartamenti eshte i oragnizuar ne: Sallon, kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. The property is 19 mi from Vlorë, and complimentary private parking is featured. Ka dy dhoma gjumi, një sallon pritje dhe ambient gatimi, 2 tualete si dhe një ballkon. Shtepi me qera ne qender te qytetit te sarandes tek 15 kaci ne sarande. E pershtatshme per studente. 0694400107. Elbasanit) - Parket. com/albanianpazarhttps://facebook. Apartamenti eshte i oragnizuar ne: Sallon, kuzhine, dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. Tirana is 16 miles from the apartment, while Durrës is 6 miles away. Faleminderit. Shtepi me qera vlore offers accommodation in Vlorë, 1 miles from Kuzum Baba and 1. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Cmimi:300€ Kontakt :. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Përshkrimi. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera kodra e priftit garsonjere mangalem politeknik shtepi me qera bosh qera 1 mujore spitali amerikan 2 garsoniere prane uet 1+1 pa mobiluar ura e tabakeve ndarje qeraje stacioni trenit rruga burgut ambasador 3 gjimnazi partizani xhamia e tabakeve tregu cam 2+1 ring center pallatet agimi medreseja shtepi me qera liqeni i. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Jap shtepi me qera Shkoder 2+1 Ne Sheshin demokracia tek pallatet e reja Kati 8 ne ashensor Ndodhet ne qender te Shkodres me nje pamje te mrekullueshme dhe me te gjitha kushte e pajisjet brenda Preferohet te jene familjar dhe kohe stabel per te pakten 1 vit. Zona në të cilën ndodhet është shumë pranë Qendrës së Tiranës. Prane tregut industrial. Rruga Deshmoret e Stanit, Durrës, Albania. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Hera e Pare qe Jepet me Qera - Apt 2+1 +2WC+3 Ballkone me Çdo gjë te re , Ndërtesë e 2020 Me arkitekt , me veshje kapod. [email protected] Ndryshuar ne 24 Prill, 2020 Shperndaje ne:. shtepi Shtepi me qera Me qera Shtepi me qera Biciklet Fiat Fugon Bicikleta shtepi apartament me qera Ali demi Dyqan navara Pula qera Qera Shpi private ne paskuqan Opel astra Audi Shtepi private Tirane e class Autobus shtepi Apartament Mercedes Dhermi Glk Belsh Makina me qera Toyota corolla Makina Elbasan qera Shtepi Gazeta celesi shtepi me qera. Shtepi Pushimi. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Banesa është gatshme për banim posedon nxemje qendrore , ashensor dhe vendparking të mjaftueshëm. - me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - e arreduar me shumë shije dhe stil- me parkim personal dhe një tarrac 05/09/2021 21:50. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Apartamente 2+1 mobilim modern ballkon me pamje mbi det. Shtepi me qera - Tirane. Translated. Organizohet në sallon mjaft të bollshëm me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Sponsorizuar. Në katin e 9-të të një pallati të ri te Stacioni i Trenit , me ashensor, jepet me qera shtepi 2+1+2 me sipërfaqe totale 96 m². Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe shtepi me qera kodra e priftit garsonjere mangalem politeknik shtepi me qera bosh qera 1 mujore spitali amerikan 2 garsoniere prane uet 1+1 pa mobiluar ura e tabakeve ndarje qeraje stacioni trenit rruga burgut ambasador 3 gjimnazi partizani xhamia e tabakeve tregu cam 2+1 ring center pallatet agimi medreseja shtepi me qera liqeni i. Shtepi me qera -Rent an apartament offers accommodations in Durrës, a 16-minute walk from Port of Durres and 3. E pozicionuar tek zona e Lagjes se re , prane "KMY" tek Muzeumi i Deshmoreve. 6 miles from Plazhi i Vjeter Beach. Gazioner, apartamente1+1 2+1 3+1 verande me pamje nga deti, mobilim bashkohor,vend parkimi I siguruar ambjente te. Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!. Shtepi me qera, Tirana. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Durrës, Plazh, Durrës. Shtepia ka nje organizim si 2+1 me 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket , 1 tualet me dritare , 1 korridor , 1 post parkimi dhe nje oborr te vogel. The apartment has a flat-screen TV. Shtepi druri me qera - Radhime , Vlore, Vlorë, Albania. Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate. 000 leke te reja. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Durrës, Në zonën e plazhit Durrës, jepen me qira apartamente 1+1, të mobiluara. Shtepi me qera ne ferizaj 2020 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera ne ferizaj 2020. 10/06/2020. Cmimi:300€ Kontakt :. 03/06/18 9:50. [email protected] Ndryshuar ne 24 Prill, 2020 Shperndaje ne:. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. shtepia eshte me te gjitha kushtet moderne. Rruga Deshmoret e Stanit, Durrës, Albania. Shtepi me qera. com/VizionPlusTVhttps://twitter. Okazione me te fundit per shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera yzberisht shtepi me qera ne astir shtepi me qera durres shtepi me qera ali dem shtepi me qera 3 1 ndarje qeraje ne tirane shtepi me qera 200 mij lek konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera don bosko shtepi me qera don bosko 100 mij lek jap shpi me qera spitali amerikan 2 shptepi me qera 1. Elbasanit) - Parket. ( me shume me pelqen te qendroj ne shtepi se sa te dal mbremjeve) Jetoj ne nje shtepi te vogel ( me qera ) prane motres time. Rubrika e re nga Gazeta Çelësi. Hoteli ka gjithsej 13 dhoma te cilat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet tuaja te pushimit. 462 likes · 3 were here. Kompleksi dhe apartamenti kane. Shtepi me qera e mobiluar me te gjitha 1 sallon 2 thoma gjumi 2 banjo 1 ballkon kati 4 perball kopleks florida 250 milek ne mua. Shpërndaj: Shtepia organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , 1 ballkon. Tel mob (044) 735-028. Me nje siperfaqe shume te madhe me 3 ballkon - E arreduar me shume shije dhe stil- Me parkim personal dhe nje tarrac te shfrytezueshme dhe panel diellor. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera 2020,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep. Radhime, Vlore. 00: Kati: 2: Qyteti - Zona : Tirane - Don Bosko: Adresa : Rruga Don Bosko - Harta: INFO : Data: 08/09/2021 15:58 Post ID: 44014 Lexime 149: Dergo Mesazh. December 9, 2020 ·. Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 2+1+depo perball ambasades amerikane. mso-hansi-theme-font:major-latin;mso-bidi-font-family:Arial">Cmimi:650 euro. Shtepi me qera Ditore. Me Qira 419-16S 180 €. Raporto tek stafi. - me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - e arreduar me shumë shije dhe stil- me parkim personal dhe një tarrac 05/09/2021 21:50. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve; Kërkim i avancuar Shtepi me qera - 2+1, 100 M2, kati 3, i mobiluar, shtepi private; Te 21-Dhjetori ne nje nga komplekset me te mira ne kete zone,ndertim i vitit 2020-2021. @sarandaweb. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Çajupi) Apartamenti organizohet korridor i cili ben shprendarjen ne: sallon +kuzhine, dy dhoma gjumi, si dhe nje tualet. Jepet me qera apartament 2+1, siperfaqa 120 m², kati 3 ne nje pallat te ri me ashensor, i gjithi i mobiluar. Per me shume informacion kontaktoni. Shtepi me qera Sarande. Per me shume informacion kontaktoni. Mund te behet dhe 2+1 Siperfaqe 62m2 Çmimi : 45 000 euro, (I padiskutueshem) Ju lutem na kontaktoni per nje […]. Dhoma ME QERA ne Ksamil. Jepet shtepi me qera prane Kopshtit Botanik 2+1. Shtepi me qera - Tirane. Shtepi me qera. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Gazetacelesi. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Mar 23, 2016 · Keshilloj me poshte disa nga motoret e kerkimit per shtepia dhe apartamenteve me qera ne mbare gjermanine, si nga privatet dhe nga agjensite. Nese deshironi qe apartamenti te jete bosh cmimi eshte 10. Mund te behet dhe 2+1 Siperfaqe 62m2 Çmimi : 45 000 euro, (I padiskutueshem) Ju lutem na kontaktoni per nje […]. Shtepi me qera 8 h · Ne shitje ambjent biznesi, tek Dogana 2020 ne nje nga rezidencat me te reja qe I bashkohet "Ish Sheshit Shqiponja" Mundesojme financim nepermjet bankes, pa patur nevoje per kolateralin tuaj!. 8 555 pëlqime · 33 po flasin në lidhje me këtë. Pernenat 12 Tetor, 2020 102. ndarje qeraje qytet studenti fusha e aviacionit apartament institut ndarje qeraje rr 5 maji ne durres pallatet e verdha kodra e diellit shtepi me qera pallatet cabej 1+1 rruga bardhyl garsoniere 1+1 150 mije leke shtepi me qera 3 1 pogradec rruga xhanfize keko jo agjensi. 000 leke te reja. Apartament 2+1 me QIRA DITORE tek "Perla". 04 m2 në katin e V-të banues. shtepi Shtepi me qera Me qera Shtepi me qera Biciklet Fiat Fugon Bicikleta shtepi apartament me qera Ali demi Dyqan navara Pula qera Qera Shpi private ne paskuqan Opel astra Audi Shtepi private Tirane e class Autobus shtepi Apartament Mercedes Dhermi Glk Belsh Makina me qera Toyota corolla Makina Elbasan qera Shtepi Gazeta celesi shtepi me qera. We speak your language! Shtepi me qera -Rent an apartament has been welcoming Booking. Tirana International Mother Teresa Airport is 16 miles from the property. Pranë hotel Florida, jepen me qira apartamente 15000lekë në muaj. kondicioner. Të qenit zgjedhja juaj e parë, na obligon të vijojmë të jemi edhe zgjidhja juaj më e mirë! Regjistrohu këtu dhe merr përmbledhjen javore në email tënd. Apartamentet ndodhen ne nje residenc te re banimi vetem pak metra nga plazhi ne Radhime. The property is equipped with a kitchen. Shtepi druri me qera, 150 metra large detit. Shtepi me qera ditore and hotels with relaxing facilities, motele te lira ne tirane dhoma plazhi ne shengjin dhoma plazhi ne livadh himare hotel me ore ne tirane albanian hotels hotele dhe shtepi pushimi hotele ne spille kavaje dhoma plazhi ne himare PUSHIME NE SARANDE CMIMET E HOTELI JB hotel ne tirane komuna e parisit dhoma plazhi ne ksamil sarande lista e hoteleve ne tirane dhoma plazhi me. 0688450111. Shtepi me qera. Shtepia jepet me qera e pamobiluar pervec bufese se kuzhines. Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu. Jepet me qira shtepi 2+1 mbrapa ambasades amerikane. Kati & Katëshe. Pranë hotel Florida, jepen me qira apartamente 15000lekë në muaj. Cmimi 300 euro. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe tirane ditore qytet studenti rr 5 maji jap shpi me qera 150 mije leke rruga xhanfize keko ndarje qeraje spitali amerikan 2 1+1 yzberisht shtepi me qera 3 1 150 mij lek ndarje qeraje pallatet cabej 1+1 stacioni trenit delijorgji apartament bosh astir vila l 2+1 ring center kompleksi fratari frosina plaku medreseja shtepi 150 mij lek. Me te preferuarat. Okazione me te fundit per shtepi me qera te lira ne tirane garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera laprak shtepi me qera don bosko 100 mij lek konvikt privat 21 dhjetori apartamente per studente fusha e aviacionit shtepi me qera rruga e elbasanit shtepi me qera ish fusha. [10/03/19] Ka apartamente te lira 3+1 me 2 tualete 2 ballkone. Shtepi me qera - Tirane. Apartament per qera ne Sarande. Mund te behet dhe 2+1 Siperfaqe 62m2 Çmimi : 45 000 euro, (I padiskutueshem) Ju lutem na kontaktoni per nje […]. 665 likes · 1 talking about this. 0688450111. 8 miles from Vlore Beach and less than 0. Banes me qera Ipet banesa me qera me 98. Aparrament 2+1 me se i bollshem dhe super komode,,, 🤗🤗😍. Japim apartamente me qera ne tirane. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep. Elbasanit) - Parket. December 16, 2020 at 12:46 PM ·. Pagesa : 30,000 Leke: Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Translated. Cmimi 300 euro. 000 leke te reja. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe 21 dhjetor i qyteti studenti rruga 5 maj shkolla e baletit kodra e priftit vilat gjermane pallatet agimi kodra e diellit astir vila l don bosko spitali amerikan 3 pallatet cabej tregu elektrik shtepi me qera vore rruga bardhyl green city 1+1 yzberisht kompleksi gener 2 shtepi 180 mij lek shtepi me qera riza cerova pjeter bogdani. Informacioni Shtesë. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania. Rruga qamil guranjaku. Shtepi me qera - Tirane. Jepet apartament 1+1 me qera tek spitali Rajonal, ne Korce. Tirana is 16 miles from the apartment, while Durrës is 6 miles away. Adresa: Ne fillim te Komunes seParisit, prane rruges "Kosovareve", vetem 3min ne kembe nga Liqeni Tiranes!. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Apartamenti ka sistem ngrohje-ftohje me kondicionim multisplit (General) ne cdo ambjent, eshte teresisht i mobiluar, i orientuar nga jugu, ndodhet ne katin e 5-te. £ 800-00 ne muaj + billet e tjera Te interesuarit mund te kontaktojne Frank ne numrin 07868655987. 10/06/2020. Shtepi me qera. Per me shume informacion kontaktoni. 30000 leke. Shtepi me qera. Shtepi me qera Tirane tek Pazari Ri , në katin e 4-rt të një pallati ekzistues, 1+1 me sipërfaqe 62 m². Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu. 8 555 pëlqime · 33 po flasin në lidhje me këtë. Per me shume informacion kontaktoni. Shtepi me qera - Tirane. apartament ne zonen e freskut, pallati ku ndodhet bar loendi playground. 604 likes · 1 talking about this. Jepet me qera per sezon turistik (Uje ftohte vlore ) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1. 7,610 likes · 71 talking about this · 1 was here. Prona-dhe apartamente me qera. Banesa posedonë: Sallon se bashku me kuzhinë i tëri në parket i cilësis së lartë, dy dhoma gjumi, një banjo një wc dhe një shpajz. jepet me qera per pushime-vjetore (uji ftohte vlore) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1. 2 + 1 house for rent behind the US embassy qamil guranjaku street Price 300 euros. Shtepi me qera - Jepet apartament dupleks me qera 3+1. 27/08/2020. Djele, 12 Maj, 2019. Shtepi me qera. Me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - E arreduar me shumë shije dhe stil- Me parkim personal dhe një tarrac të shfrytëzueshme dhe panel diellor. 0688450111. Zona në të cilën ndodhet është shumë pranë Qendrës së Tiranës. Situated in Golem, Shtepi me qera Golem offers accommodation with a balcony and kitchen. - me një sipërfaqe shumë të madhe me 3 ballkon - e arreduar me shumë shije dhe stil- me parkim personal dhe një tarrac 25/08/2021 23:06. Nese deshironi qe te jete i mobiluar cmimi eshte 15. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Ka shume menyra per kerkimin e nje apartamenti ose shtëpi me qera në Itali. Tregu-shtepi me qera 2020 te brryli me qmim te arsyeshem. Shtepi me Qera Data: 22/09/2020 11:23 Post Id: 254413. Durres Amphiteatre is 1. Japim apartamente me qera ne tirane. Valbona,Guid. Apartamentet kan nje sip prej 100 m2 dhe perbehen nga 2 dhoma gjumi dhe sallon me guzhin. Raporto tek stafi. 000 € Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni. Shtepi me qera Ditore. shtepia eshte me te gjitha kushtet moderne. Ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri, te mirembajtur dhe me ashensor. Shtepi me qera - Tirane. Shtepi me qera - Tirane. qytet studenti rr 5 maji jap shpi me qera rruga xhanfize keko 150 mije leke shtepi me qera 3 1 spitali amerikan 2 150 mij lek ndarje qeraje 1+1 yzberisht stacioni trenit pallatet cabej 1+1 apartament bosh astir vila l delijorgji kompleksi fratari me qira fresk 2+1 bosh frosina plaku 2+1 ring center medreseja shtepi 150 mij lek 200 mije 2+1. £ 800-00 ne muaj + billet e tjera Te interesuarit mund te kontaktojne Frank ne numrin 07868655987. Tirana International Mother Teresa Airport is 16 miles from the property. December 16, 2020 at 12:46 PM ·. Me Qira 419-16S 180 €. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera 12. Apartament 1+1 me qera prane qendres "Globe" ne Tirane (TRR-513-19) November 07, 2020. 3 miles from Rock of Kavaje. 2021, 17:59. Apartament 2+1+2wc + ** Me Parkim Personal Tek Ekomomiku (rr. Kati & Katëshe. Promovo tani! Shtëpi 130m2 me parcele 5 Ari. Feniks Home. Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. 💳Cmimi: 20. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. kondicioner. Organizohet në sallonin e ndenjies, një dhomë gjumi dhe kuzhinë gatimi. Zona në të cilë ndodhet ju ofron qetësi maksimale. Shtepi me qera - APARTAMENT 2+1 ME QERA NE ZONEN E DON BOSKOS. Apartament 1+1 me qera prane qendres "Globe" ne Tirane (TRR-513-19) November 07, 2020. Apartament me qera ditore ne qender te Tiranes. Add to Favorites. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe tirane ditore qytet studenti rr 5 maji jap shpi me qera 150 mije leke rruga xhanfize keko ndarje qeraje spitali amerikan 2 1+1 yzberisht shtepi me qera 3 1 150 mij lek ndarje qeraje pallatet cabej 1+1 stacioni trenit delijorgji apartament bosh astir vila l 2+1 ring center kompleksi fratari frosina plaku medreseja shtepi 150 mij lek. Jepet apartament 1+1 me qera tek spitali Rajonal, ne Korce. Pernenat 12 Tetor, 2020 102. Prona-dhe apartamente me qera. Shtepi me qera. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Photos from Shtepi me qera Sarande's post. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Dergoni sms cilat data i doni dhomat, per te ditur me saktesi cmimin e tyre, flm. Imobiliare-shtepi me qera. Raporto tek stafi. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. Shtëpia është 2 kateshe (300m²) me 5 ari oborr dhe ka këtë renditje: -KATI PERDHES: Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazh dhe depo. Ju lutem nese keni ose njihni dike, komentoni dhe ju shkruaj une. me qera apartament 2+1, me siperfaqe 100m², Apartametni eshte i shtruar me parket,dhe me nje ndiricim perfekt,eshte bosh dhe jepet per zyra,Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Shitet Apartament 1+1, Yzberisht, tek pallatet Cabej Apartament organizohet ne sallon +kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, si dhe nje ballkon. Shto në listën e krahasimit. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera 12. Located in Golem, Shtepi me qera Golem offers accommodations with a balcony and kitchen. Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Durrës, Në zonën e plazhit Durrës, jepen me qira apartamente 1+1, të mobiluara. Japim apartamente me qera ne tirane. Apartament me qera Himare, Himara. Me te preferuarat. December 9, 2020 ·. Bëje share postimin tënd në Facebook. Shtepi me qera - Tirane. Wohnungsboerse per oferta direkte nga privati te privati. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Apartament 1+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane (TRR-117-22d) Me Qira 217-22d 225 €. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. 8 miles from Vlore Beach and less than 0. INFO:0695300573. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, gazeta njoftime falas online shtepi me qera ne tirane kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera laprake 100 apartamente me qera durres shtepi me qera vlore kompleksi delijorgji shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera ali dem shtepi me qera per studente tirane. 2+1+2 Wc+3 Bllk (ekonomiku) - Hera E Pare Me Qera (ndertes E 2020) Me Parkim & Tarrace Te. 2+1 Per 5 persona maksimalisht. Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu. al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Tregu-shtepi me qera 2020 te brryli me qmim te arsyeshem. Shtepi me qera - Tirane. Me te preferuarat. Shtepi me qera - Jepet me qera apartament 2+1+depo perball ambasades amerikane. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje+guzhine,1 sallon te madh qe ben ndarjen e dhomave ,1 tualet , verande dhe lulishte. Shtepia ka nje organizim si 2+1 me 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket , 1 tualet me dritare , 1 korridor , 1 post parkimi dhe nje oborr te vogel. 2021, 17:59. Pranë hotel Florida, jepen me qira apartamente 15000lekë në muaj. 📄Jepet me qera dyqan 66m2, ne pallat te ri gjashte katesh. 604 likes · 1 talking about this. Kontakt: 0695307154. 1,071 likes · 8 talking about this · 3 were here. 6 miles from Plazhi i Vjeter Beach. Shtoje tek te preferuarat. Shtëpia është 2 kateshe (300m²) me 5 ari oborr dhe ka këtë renditje: -KATI PERDHES: Sallon te madh me dalje ne teras, kuzhinë, trapezari, banjo dhe garazh dhe depo. Hera e pare qe jepet me qera - apt 2+1 +2wc+3 ballkone me Çdo gjë te re , ndërtesë e 2020 me arkitekt , me veshje kapod. Shtepi me qera.